Wariant Złote Wezwanie

Availability:in stock 9999 item(s)
Product Code:
5,50 zł
Format zaproszenia: 28 cm na 10 cm /po złożeniu 14 na 10 cm/. Zaproszenie podwójnie składane.
Rodzaj zdobienia: Na przód zaproszenia doklejamy ręcznie wykonywane zdobienia z papierowych wzorków. Istnieje możliwość dobrania innych zdobień - /patrz ostatnie zdjęcie/. Tył zaproszenia dodatkowo zdobimy doklejaną hostią co daje efekt trójwymiarowości.

Druk i papier: Zaproszenia są drukowane na papierze matowym, wysokiej jakości, o gramaturze od 280-300 g/m2. Zadruk cyfrowy powoduje, że zaproszenia mają lekki połysk. Zaproszenia są drukowane cyfrowo, cięte i bigowane (składane) w profesjonalnym procesie drukarskim. 

Dodatkowe informacje:

Do zaproszeń dołączamy GRATIS kopertę białą lub ekri (w zależności od koloru samych zaproszeń).

W zaproszeniach nie uzupełniamy danych zapraszanych gości, ponieważ celem zapewnienia jak najwyższej jakości naszych produktów korzystamy z usługi profesjonalnej zewnętrznej drukarni cyfrowej, co uniemożliwia różnicowanie pojedynczych druków.

Do każdego wariantu zaproszeń istnieje możliwość zamówienia dodatków komunijnych (np. etykiet, zawieszek, podziękowań, winietek, bilecików) z tym samym motywem.

Dostawa: Koszt dostawy zależy od ilości zamawianych produktów i formy przesyłki. Szczegółowe stawki są dostępne pod linkiem Płatność i dostawa

Płatność: Płatność za zamówienie jest dokonywana dopiero po otrzymaniu wersji elektronicznej projektu i jego akceptacji ze strony Zamawiającego.