O naszych produktach

Nasze druki staną się dla Twoich bliskich prawdziwą pamiątką !

Ogromny Wybór

Już od kilkunastu lat jesteśmy Fabryką zaproszeń stąd wybór naszych zaproszeń jest ogromny - od prostych i delikatnych w formie po bogate graficznie jak i dodatkowo zdobione atłasowymi wstążkami, ręcznie wykonywanymi papierowymi zdobieniami lub oryginalnymi rozwiązaniami zdobień do rulonów (pieczęciami lakowymi oraz ręcznie wykonywanymi banderolkami).

Wykonujemy zarówno zaproszenia, jak również dodatki w stylu każdego naszego zaproszenia np.: wkładki do zaproszeń, winietki, podziękowania, zawieszki na butelki, etykiety samoprzylepne lub bileciki do ciast - jeżeli nie odnajdziesz takich dodatków na naszej stronie to skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci informacji.

Papier i druk

Zaproszenia są drukowane na papierze matowym, wysokiej jakości, o gramaturze od 280-300 g/m2. Zadruk cyfrowy powoduje, że zaproszenia mają lekki połysk. Zaproszenia są drukowane cyfrowo, cięte i bigowane (składane) w profesjonalnym procesie drukarskim.  

Obróbka graficzna

Po prostu wysyłasz nam Swoje zdjęcia, a my zajmiemy się profesjonalną obróbką graficzną dzięki której w zależności od wybranego wariantu zaproszenia wybrane elementy Twoich zdjęć, jak twarz lub sylwetka zostaną umieszczone w naszych projektach i dodatkowo zintegrowane z projektem i efekt będzie zdumiewający !

Po otrzymaniu zwykłego zdjęcia dokonujemy fotomontażu twarzy do naszego projektu i w efekcie osoba zostaje "przebrana" do zaproszenia w strój widniejący na naszym projekcie.

Zdobienia

Nasze zdobienia do zaproszeń są wykonywane ręcznie– np. banderola z pieczęcią lakową do nałożenia na zaproszenia typu rulon z wtopionym grosikiem na szczęście lub banderola zdobiona. Wykonujemy również zdobienia z papierowych wzorków, dające efekt 3D – np. w ramach kolekcji ozdobnej.

Niezapomniane wrażenia

Co się dzieje jeśli kupisz zaproszenia ślubne np. z kolekcji DZIECIŃSTWO lub W POJAZDACH ?

Odpowiedź jest prosta! Pełne zaskoczenie osób bliskich i grad pytań - To Wy ? w jakim wieku ? jakie to romantyczne, jacy podobni do siebie ! jakie oryginalne ... piękna pamiątka

Jeżeli chcesz spowodować, żeby zaproszenie lub etykieta stały się same w sobie pamiątką i tematem rozmów bliskich wybierz nasze produkty i wyślij nam Swoje zdjęcia, a my zajmiemy się resztą !

Dodatki - Sprawdź Szczegóły

Do każdego naszego wariantu zaproszenia możemy wykonać stylizacyjnie pasujące dodatki na życzenie. Wykonujemy: wkładki do zaproszeń, winietki niepersonalizowane (bileciki na stół), podziękowania dla gości, zawieszki na butelki, etykiety samoprzylepne na butelki, bileciki do ciast oraz podziękowania dla rodziców.

Zamówienie na dodatki można złożyć poprzez kontakt na nasz adres mailowy wskazany na stronie głównej Serwisu pod łączem Kontakt.